Кавомашина La San Marco 100 E Touch б/у
Ця кавомашина представлена як виставковий варіант нашої роботи!
Ми можемо під Вас підготувати таку саму кавомашину або підібрати іншу, яка є в наявності на складі.
Докладніше прочитайте нам Viber / WhatsaApp / Telegram / Messenger.
Менеджер уточнеть наявність або запропонує схожу, що є в наявності!
Характеристики:
| Виробник | La San Marco |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип кавомашини | Автомат |
| Тип кави, що використовується | Мелений |
| Продуктивність, порц./год | 240 |
| Кількість постів/ груп | 2 пости |
| Кількість бойлерів, шт. | 1 |
| Об'єм бойлера, л | 12 |
| Діаметр ріжків | 53 мм |
| Потужність | 3500 Вт |
| Напруга, В | 220/380 |
| Приготування капучино | Автоматичне |
| Дисплей | Сенсорний |
| Лічильник порцій | Є |
| Помпа/насос | Вбудована |
| Можливість роботи на газ | Немає |
| Матеріал корпусу | Нерж. сталь/пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина, мм | 735 |
| Висота, мм | 515 |
| Глибина, мм | 570 |
| Вага, кг | 60 |
Сфера застосування
Кавомашина призначена для роботи в кафе, барах, ресторанах і кав'ярнях.
Стан: Чудове, готова до роботи!
📞 Зв'язок і консультація: Viber / WhatsApp / Telegram
✅ Допоможемо з підбором, відправимо огляд, організуємо доставку.
⚙️ Є сервісні партнери всієї України!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La San Marco |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Призначення | Професійне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Сфера використання | Торгові магазини, Вулична торгівля, Fast-food, HoReCa |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Вживані |
| Колір | Синій |
| Додаткові функції | |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Підігрів чашок | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Кількість груп | 3 |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 5500 |
| Об`єм | 19 |
| Тиск помпи | 15 |